Czym są wody toaletowe?

Woda toaletowa to lekko pachnący zapach o niższym stężeniu aromatycznych olejków niż czystych perfum. Zapach wywodzący się z francuskiego wyrażenia oznaczającego „przygotowywanie się” jest doskonałym wyborem, jeśli szukasz lżejszego zapachu odświeżającego skórę.

Termin jest kategorią perfum. Kategorie perfum rozróżnia się na podstawie ilości „esencji perfum” we wzorze w stosunku do ilości alkoholu i wody. Esencja perfum zawiera naturalne składniki, olejki eteryczne, ekstrakty perfum i wszelkie olejki aromatyczne.

Woda toaletowa, jeden z najpopularniejszych rodzajów zapachów, to lekka kompozycja w aerozolu. Jego zapach zawiera od 4 do 15% czystych perfum i zwykle trwa od 3 do 4 godzin. Przez wielu uważany za zapach na dzień.

 

Niezbędnik każdego mężczyzny na poziomie

Jako mężczyźni używamy wielu produktów, które chronią nas przed nieprzyjemnym zapachem, ale dlaczego nie spojrzeć na to z innej strony: jak możemy sprawić, że będziemy pachnieć dobrze?

Jednym z najbardziej oczywistych sposobów jest użycie wysokiej jakości  wody toaletowej. Nie mówimy o tanich produktach, które tracą zapach po kilku minutach. Nie mówimy również o tych zapachach które swoją intensywnością wypychają innych z pokoju.

Nie, mówimy o najlepszych wód kolońskich - takich jak woda toaletowa Christian Dior Sauvage dla mężczyzn - które są subtelne, ale zauważalne, męskie, ale nie przytłaczające.

 

Jak prawidłowo aplikować wodę kolońską?

Określ swoje punkty tętna. Jakie są twoje punkty pulsu? Szyja, nadgarstki i za uszami. Twoje ramiona i łokcie wewnętrzne to inne punkty gorąca. Spryskaj wodę kolońską punktami tętna z odległości - zwykle w odległości od 8 do 15 centymetrów. Nie rozprowadzaj wody kolońskiej na obszarach ciała, w których pocisz się częściej niż w innych miejscach. Jeśli to zrobisz, twój zapach zniknie, gdy twój dzień jeszcze się nie skończył.

 

Wody toaletowe męskie

Bentley for Men Azure edt Bentley for Men Azure edt
Producent: Bentley
Cena: 379,00 zł
zobacz więcej
Bentley for Men edt Bentley for Men edt
Producent: Bentley
Cena: 359,00 zł
zobacz więcej
Bentley for Men Intense edt Bentley for Men Intense edt
Producent: Bentley
Cena: 379,00 zł
zobacz więcej
Bentley Infinity Rush edt Bentley Infinity Rush edt
Producent: Bentley
Cena: 279,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl